František  Cína - Jelínek - Výhled na hrad

Olej na kartonu, 18x28 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

65096. Výhled na hrad
Dražba ukončena:30.09.2021 20:41:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč