František Cína - Jelínek

12214. Vysoké nebe

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 66x69 cm, signováno vpravo dole Cína - Jelínek, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč