František  Cína - Jelínek - Vysoké nebe

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 66x69 cm, signováno vpravo dole Cína - Jelínek, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

12214. Vysoké nebe
Dražba ukončena:20.09.2017 18:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč