František  Cína - Jelínek - Vzrostlý smrk

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 28x37 cm. Signováno vpravo dole Cína-Jelínek 38. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

42506. Vzrostlý smrk
Dražba ukončena:26.03.2020 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč