František  Cína - Jelínek - Z jihu

Olej na kartonu, 26x37 cm, signováno vpravo dole Cína-Jelínek 27, rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

12437. Z jihu
Dražba ukončena:20.09.2017 21:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč