František  Cína - Jelínek - Zasněžené chalupy

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

35364. Zasněžené chalupy
Dražba ukončena:26.09.2019 20:56:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč