František Cína - Jelínek

36449. Zasněžené chalupy

popis: Olej na překližce, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Cína-Jelínek. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 500 Kč