František  Cína - Jelínek - Zima na Podlesí

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Cína-Jelínek 26. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

22374. Zima na Podlesí
Dražba ukončena:26.09.2018 19:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč