František  Cína - Jelínek - Zima na vysočině

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 24x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu záruční list salonu výtvarného umění.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

41177. Zima na vysočině
Dražba ukončena:27.02.2020 22:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč