František  Cína - Jelínek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 36x51 cm, signováno vpravo dole Cína Jelínek, rám, zaskleno.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

12438. Zimní krajina
Dražba ukončena:20.09.2017 21:57:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč