František  Cína - Jelínek - Zímní les

Olej na kartonu, 36x50 cm, signováno vpravo dole Cína Jelínek, rám.

Pozn.: Rám mírne poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

16926. Zímní les
Dražba ukončena:01.03.2018 20:50:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč