František  Cína - Jelínek - Zmiják z vysočiny

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Cína Jelínek. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

posouzeno znalcem
115457. Zmiják z vysočiny
Zbývá:14 dnů, 23 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:11:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč