František Hladík - Statek

Olej na kartonu, 35x40 cm. Signováno F. Hladík 1915. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

29602. Statek
Dražba ukončena:27.03.2019 21:18:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč