František  Kupka - Čtyři příběhy černé a bílé 23

Dřevořez z původní desky, 20x15 cm. Novější otisk ze 70. let 20. století. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

56858. Čtyři příběhy černé a bílé 23
Dražba ukončena:17.03.2021 21:14:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč