František  Kupka - Čtyři příběhy černé a bílé 25

Dřevořez z původní desky, 20x15 cm. Novější otisk ze 70. let 20. století. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

56873. Čtyři příběhy černé a bílé 25
Dražba ukončena:17.03.2021 21:36:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč