František  Kupka - Diplom k revoluční medaili

Litografie, 39x44 cm. Signováno vpravo dole K. Pasparta.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

70651. Diplom k revoluční medaili
Dražba ukončena:12.01.2022 21:57:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč