František  Kupka - Fugue in Two Colors

Litografie, 20x21 cm. Signováno vpravo dole Kupka. 147/300. Rám, pasparta, plexisklo.

Novotisk, 20x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Vzadu certifikát pravosti. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

41514. Fugue in Two Colors
Dražba ukončena:11.03.2020 20:02:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč