František  Kupka - Fugue in Two Colors

Litoofset, 43x47 cm. Signováno a značeno vpravo dole v tisku Kupka. Limitovaná edice 52/350. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Certifikát vydavatele díla přiložen. Rám, galerijní sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

67060. Fugue in Two Colors
Dražba ukončena:10.10.2021 21:24:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč