František  Kupka - Hierarchie moci

Litografie, 28x46 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

92865. Hierarchie moci
Dražba ukončena:02.04.2023 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč