Litografie, 27x23 cm, signováno vpravo dole v tisku Kupka, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

10852. Moi, je m´ent...
Dražba ukončena:01.06.2017 21:08:06
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:7 000 Kč