František Kupka

303635. Píseň písní

popis: Dřevoryt, 25x25 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

dražba ukončena: 16.02.2020 20:13:50

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč