František  Kupka - Poslední soud

Litografie, 26x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

21647. Poslední soud
Dražba ukončena:28.06.2018 22:37:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč