František  Kupka - Vojáci

Litografie, 17x27 cm. Signováno vpravo nahoře Kupka 01. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

105037. Vojáci
Dražba ukončena:05.11.2023 20:26:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč