František  Myslivec - Lesní partie

Olej na plátně, 59x47 cm. Signováno vpravo dole Fr. Myslivec 1934. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

112122. Lesní partie
Dražba ukončena:25.02.2024 20:10:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč