František  Myslivec - Loďka v Malinske, ostrov Krk

Olej na sololitu. 27x34 cm. Signováno vpravo dole Fr. Myslivec, Malinska 1930. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

40007. Loďka v Malinske, ostrov Krk
Dražba ukončena:30.01.2020 19:18:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 700 Kč