František  Myslivec - Ženy na poli

Olej na kartonu, 9x10 cm, signováno vlevo dole Fr. Myslivec, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Vzadu autorské razítko. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

11633. Ženy na poli
Dražba ukončena:28.06.2017 18:36:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč