František Tříska

40788. Dvě ryby

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:37:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč