František Dvořák - Květinový záhon

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Fr. Dvořák, rám, zaskleno.

1862, Přelouč - 1927, Praha
Student pražské akademi umění (prof. Fr. Čermák). Poté se učil na vídeňské akademii a vzdělával se i v Mnichově (prof. Seitz a Lindenschmidt). Malíř genrů a podobizen. Studijně vycestoval do Itálie, Francie i Ameriky. Poté pobýval střídavě ve Francii a Americe, až se roku 1906 konečně vrátil zpět do Prahy.

5570. Květinový záhon
Dražba ukončena:29.09.2016 19:31:04
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 000 Kč