František Leták - U Markéty

Olej na plátně, 44x71 cm, signováno vpravo nahoře Fr. Leták 82, rám.

1949, Ústí nad Labem
Žák SUPŠŠ v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla.
Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku.

1874. U Markéty
Dražba ukončena:28.01.2015 20:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 28.01.2015 20:39:04 426