František  Myslivec - Cestou v lese

Olej na kartonu, 16x19 cm, signováno vlevo dole Fr. Myslivec, rám, pasparta, zaskleno.

1890, Brno - 1965, Brno

Pozn.: Rám poškozen.

3601. Cestou v lese
Dražba ukončena:27.01.2016 20:59:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč