František  Myslivec - Fialová zima

Olej na kartonu, 45x57 cm, signováno vpravo dole Fr. Myslivec, rám, pasparta, zaskleno.

1890, Brno - 1965, Brno

3602. Fialová zima
Dražba ukončena:27.01.2016 20:43:32
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 100 Kč