František  Myslivec - Letní den

Olej na kartonu, 41x55 cm, signováno vpravo dole Fr. Myslivec, rám, pasparta, zaskleno.

1890, Brno - 1965, Brno

6396. Letní den
Dražba ukončena:30.11.2016 19:34:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč