František Škrabánek - Kytice lučních květů

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám.

1901, Humpolec - 1974

3882. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:28.01.2016 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč