František Škrabánek - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 50x68 cm, signováno vpravo dole Škrabánek, rám.

1901, Humpolec - 1974

Pozn.: Rám poškozen. Karton zvlněný.

2764. Na kraji lesa
Dražba ukončena:30.09.2015 21:03:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč