František Škrabánek - Zimní panorama

Olej na plátně podloženém sololitem, 10x60 cm, signováno vpravo dole F. Škrabánek, rám.

1901, Humpolec - 1974

4031. Zimní panorama
Dražba ukončena:30.03.2016 21:05:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč