František Bukáček - Astry

Olej na kartonu, 53x67 cm, signováno vpravo dole F. Bukáček, rám.

1910, Křižánky - 1988
Studoval školu uměleckých řemesel v Brně (1928-1930; prof. F. Süsser). Poté žák AVU (1934-1939; prof. Loukota, Nechleba. Malíř podobizen, zátiší a restaurátor. Rád maloval také východočeskou krajinu.Vystavoval především na Moravě.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2934. Astry
Dražba ukončena:01.10.2015 20:41:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč