František Nedvěd - Fandrúzy - chalkopyrit

Olej na plátně fixovaném na lepence, 35x25 cm, signováno vpravo dole F. Nedvěd 89, rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Františka Nedvěda.

4147. Fandrúzy - chalkopyrit
Dražba ukončena:31.03.2016 19:17:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč