František Turek - Letní den u Třebáně

Tempera, 50x70 cm, signováno vpravo dole F. Turek 57, nerámováno.

1916, Praha - 2008, Praha

4072. Letní den u Třebáně
Dražba ukončena:30.03.2016 22:35:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč