František Vavřina - Z Pražského hradu

Olej na kartonu, 45x52 cm, signováno vlevo dole Vavřina, rám, zaskleno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4821. Z Pražského hradu
Dražba ukončena:26.05.2016 19:19:00
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:6 000 Kč