Olej na plátně fixovaném na sololitu, 60x82 cm. Signováno vlevo dole F. Adamec. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1909 - ?
Malíř, sochař. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského. Působil jako profesor na reálném gymnáziu v Praze. Účastnil se výstav na Rakovnických salónech a v Městské knihovně v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč