František Adamec - Divočáci

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole F. Adamec 48. Rám, sklo.

o autorovi: 1909 - ?
Malíř, sochař. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského. Působil jako profesor na reálném gymnáziu v Praze. Účastnil se výstav na Rakovnických salónech a v Městské knihovně v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

63872. Divočáci
Dražba ukončena:15.08.2021 20:51:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč