František Adamec

307679. Horské panorama

popis: Olej na plátně, 39x49 cm. Signováno vpravo dole F. Adamec. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

dražba ukončena: 26.02.2021 20:12:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč