František Adamec - Venkovská idyla

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole F. Adamec. Rám.

o autorovi: 1909 - ?
Malíř, sochař. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského. Působil jako profesor na reálném gymnáziu v Praze. Účastnil se výstav na Rakovnických salónech a v Městské knihovně v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

300362. Venkovská idyla
Dražba ukončena:29.08.2019 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč