Olej na plátně, 50x41 cm. Signováno vlevo dole F. A. Feilhammer 1872. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: 1817 – 1888 Brněnský malíř 19. stol. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.