František Adolf Feilhammer - Sběrači chrastí

Olej na plátně, 50x41 cm. Signováno vlevo dole F. A. Feilhammer 1872. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1817 – 1888
Brněnský malíř 19. stol.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

42283. Sběrači chrastí
Dražba ukončena:25.03.2020 21:23:56
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč