František Antonín Jelínek - Sedící dívka s výšivkou

Olej na dřevě, 39x31 cm, signováno vlevo dole, rám.

1890, Praha - 1977, Praha
Žák AVU (1908-1911), kde se učil u prof. Roubalíka, Bukovace a na speciálce H. Schwaigra. Malíř krajiny Českomoravské vysočiny, portrétů a figurální kompozice.

Pozn.: Rám silně poškozen.

1572. Sedící dívka s výšivkou
Dražba ukončena:26.11.2014 20:11:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč