František Antonín Jelínek - Dvě dívky u vody

Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Fr. A. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

99148. Dvě dívky u vody
Dražba ukončena:26.07.2023 21:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč