František Antonín Jelínek - Kytice v zelené váze

Olej na kartonu, 50x38 cm, signováno vpravo dole F.A. Jelínek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

11805. Kytice v zelené váze
Dražba ukončena:28.06.2017 21:30:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč