František Antonín Jelínek - Na břehu rybníka

Olej na překližce, 54x71 cm, signováno vpravo dole Fr. A. Jelínek, rám.

Pozn. :Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

14880. Na břehu rybníka
Dražba ukončena:30.11.2017 20:03:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč