František Antonín Jelínek - Stařenka ve světnici

Olej na desce, 29x27 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

77381. Stařenka ve světnici
Dražba ukončena:26.05.2022 21:01:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč