František Bič - Akt

Litografie, 23x60 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Bič 69. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

60600. Akt
Dražba ukončena:17.06.2021 22:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč