František Bič - Černá laguna

Litografie, 22x62 cm. Signováno vpravo dole F. Bič 72. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1925 – 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

112273. Černá laguna
Dražba ukončena:25.02.2024 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč